Telefon: (+90) 533 479 2906
E-Posta: info@golokaacademy.com

Blog

Biyoenerji

Bio-Enerji İngilizce bir kelime.Türkçesi “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı”dır.  Kozmik bir enerjidir.Bilimsel bir konudur.

    Bioenerji, yani bu yaşam akımı, hiç kesilmeden devamlı olarak enerjik bir döngü  halinde akmaktadır. Kainatın ve onun içinde yer alan tüm unsurların hayat hareketlerine devam etmesi buna bağlıdır. 

    Bio-Enerji  uygulaması bütün kapalı ve tıkalı damarları açmayı sağlayan ve çaresi bulunamayan rahatsızlıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. Bio-Enerji şifası insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir.İmmunal(bağışıklık) sistemini artırmaktadır.

    Bioenerji  uygulaması ile mevcud rahatsızlıklar giderilebilir. Üstelik oluşabilecek rahatsızlıklardan korunma da sağlanabilmektedir.

    Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.

    Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini düzenleyecek, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.

    Daha sağlıklı, daha huzurlu ve dengeli bir hayat için bioenerji tıbbının önemi büyüktür.

Kaynak: http://www.bioenerjiterapisi.com