Telefon: (+90) 533 479 2906
E-Posta: info@golokaacademy.com

Blog

Terapiler Hakkında

Uygulanan terapiler nelerdir ve terapi nasıl uygulanır?

En büyük sorunumuzun kimsenin kimseyi dinlemediği yada çok az dinlediği bu günlerde,seansımız konuşma terapi ile başlar. Karşılıklı soru cevap şeklinde konuşarak,Çocukluktan itibaren geçirilen,anne-baba dan duşunce aktarımıyla ulasan tum travmaları not etme ve olumlamaları kozmik enerji seansı sırasında,zihin temizliği yapılmaktayken, pineal glend (epifiz bezi)nde theta dalgasına çıkarak işleme methodu uygulanır.Travma terapi olumlamaları Kozmik enerji sırasında zihin temizliği yapılırken ek olarak işlenir.Kozmik enerjinin bir kolu değil,ek olarak uygulanan bir terapi yöntemidir.Bu hizmet bir psikolog hizmeti değil,danışanı sadece dinleme yöntemine dayanan bir hizmettir.Diğer uygulanacak şifa yöntemlerin tamamı konuşulan travmalara gore saptanılır ve uygulanır.

Numeroloji ile isim ve doğum rakamları belirlenerek danisan ve aile hakkında uyum haritası ve  yeniden yapılandırma haritası çıkarılır.

Burda önemli olan şifa ile ilgili ne kadar çok  teknik bildiğinizden çok ,danışanın neye ihtiyacı olduğunu saptamaktır.Bir tual düşünün,bir resim yapacaksınız fakat oraya ne resmi yapacağınızı yada ne renk kullancağınızı danışan ve sorunları belirliyor ve seans bitene kadar bir orkestra şefi gibi ne gerekirse o teknikleri uygulayarak resmi tamamlamış oluyorsunuz.

Kozmik Enerji terapisi sırasında,danısanın ayakta durmasını gozlerini kapatmasını ve rahat nefes alıp vermesini isteriz.Kozmik enerji en çok ayakta duruşta akar ancak danışanın ayakta yorulması durumunda arkasına bir sandalye koyularak oturtabilir,bebek yada yuruyemen danışanlara ise yatırılarak da uygulanabilir.

Kozmik enerji yönteminden sonra, şamanik şifa  ile rehberlik edilmesine izin verilen konular ısıgında ,bütünün hayrına olacak sekilde ,karma ve doğa yaslarını bozmadan ,rehberlik edilmesi gereken konular ele alınır.Seans sırasında saptanan problemlere göre diğer tedavi metodları uygulanır.

Seanslar yuz yuze yapılabildiği gibi,uzaktan da yapılabilmektedir.

Amaç tüm danışan kişilere aynı zamanda bu şifa tekniklerini öğreterek,eğitimler vererek,içindeki şifacı uyarmak ve kendi kendisinin şifacısı olmasını sağlamaktır.

Uygulunan tekniklerin bir kısmı aşağıdaki gibidir.

·         Numeroloji doğum sayısı ve isim sayısı titresimleri ve astroloji ile yorumlama,

·         Konuşma terapi-Çocukluktan itibaren geçirilen tum travmaları not etme ve olumlamaları seans sırasında pineal glend (epifiz bezi)nde theta dalgasına çıkarak işleme

·         Kozmik Enerji Terapisi (DNA ve önceki yaşamlardan gelen negatiflerin, tüm çakraların, tüm organların ve aura’nın temizlenmesi,şifalanması ve korumaya alınması uygulanır)

·         Şamanik Şifa,

·         Şamanik ses ve mantra terapisi

·         Şifalı taşlarla terapi

·         Nefes Teknikleri,

·         Doğru Beslenme Teknikleri,

·         Detoks yöntemleri ve detoks asanaları

·         EFT

·         Norbekov

·         Mantralar ile çakraları temizleme ve Kundalini Yükseltme,

·         Reiki,

·         Biyoenerji,

·         Ki enerji

·         Renk terapi

·         Obsidyen taşı-Tetik masajı

·         Yeşim taşı ve Refleksoloji,

·         Christ enerji inisasyonu,

·         Melek Tarot  kartları ve Tarot rehberliği

·         Meditasyon teknikleri

·         Vedik Felsefe

·         Hatha Yoga,

·         Çocuk yogası,

·         Prenatal yoga(Hamile yoga),